All for Joomla All for Webmasters
Lorem gatvė, 11 +37060588997

PASLAUGOS

 

  • Text Hover

Konsultacija

Kosmetologo konsultacija visuomet efektyvi norint teisingai prižiūrėti odą namuose bei ją subalansuoti. Konsultacijos metu įvertinsiu jūsų odos būklę (koks jūsų odos tipas, kurios veido zonos yra problematiškiausios, kaip prižiūrėti veido odą) bei patarsiu, kokios kosmetologinės priemonės tinka ir ko geriau vengti prižiūrint veidą.
Veido odos priežiūra yra aktuali kiekvienam, itin daug informacijos apie tai internete, tačiau jos gausoje galima pasimesti… todėl siūlau savo nuolatinę priežiūrą, atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus bei nuoširdžius ir atvirus patarimus!

 

Kaina 15e

Atliekant procedūrą – konsultacija nemokama.

 

Konsultacijos trukmė 30min

 

Cheminis pilingas raukšlių korekcijai su Filorga

Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kuriuos metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos lastelių medžiagų apykaita. Dėl šios stimuliacijos oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek iš vidaus.
Cheminį odos pilingą galima atlikti kaip vieną procedūrą arba galima derinti su kitomis estetinės medicinos technikomis- mezoterapija.

 

 Paviršinis odos pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

  •  Smulkias raukšleles ir raukšles;
  •  Pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus;
  •  Saulės padarytą žalą;
  •  Elastingumo trūkumą.

 

 Veidas tampa labiau švytintis, tonas lygesnis, mažėja raukšlelių skaičius ir gylis. Oda tampa švelni bei glotni, odos poros susitraukia.

 

Kaina 50e

 

Procedūros trukmė 90min.

Cheminis pilingas pigmentacijai su Sesderma

Cheminis pilingas yra viena didžiausiai pasirenkamų estetinės medicinos procedūrų pasaulyje. Šią procedūrą puikiai toleruoja oda, ji yra neskausminga ir paprastai atliekama.
Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kuriuos metu nuo odo paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos lastelių medžiagų apykaita, oda atsinaujima tiek paviršiuje, tiek iš vidaus.
Procedūra skirta pigmentinėms dėmėms bei kitų odos netolygumams, saulės padarytą žalą šalinti, atstatyti elastingumo trūkumą.

 

Kaina 45e


Procedūros trukmė 60min.

Veido masažas senstančiai odai

Masažas rekomenduojamas esant raukšlėtai, suglebusiai odai. Veido masažas tobulai patempia veido raumenis. Smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės pamažėja. Puiki priemonė kovoti su odos senėjimo problemomis.
Rekomenduojamas masažų kursas.

 

Kaina 30e


Procedūros trukmė 40min

Jauninamoji procedūra brandžiai odai

Procedūros metu nušveičiamas epidermis, pašalinamos negyvos ląstelės, naudojamas fermentinis arba cheminis pilingas, kuris skaistina, šviesina odą. Atliekamas masažas, speciali technika formuoja ir stangrina veido ovalą, gerina veikliųjų medžiagų pasisavinimą procedūros metu. Naudojami koncentratai, kurie pasižymi rezultatyvumu ir stangrinančiomis savybėmis. Baigiamoji kaukė atlieka raminimo, drėkinimo, bei stangrinimo funkciją. Po procedūros Jūsų oda energinga ir stangri.

 

Kaina 50e

 

Jauninančios procedūros trukmė 90min

Ultragarsinis veido valymas


Itin veiksminga giluminio valymo procedūra, atliekama moderniu ultragarso aparatu, tinkanti visų tipų odai, net jautriai ir problematiškai. Svarbiausias tikslas– išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių.

Ultragarsinis veido valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus bei veiksmingas odos valymas, šalinantis nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius.


Kaina 45e


Procedūros trukmė 60min.

Individuali makiažo pamoka


Padėsiu išmokti Jums kaip paryškinti savo privalumus ir paslėpti trūkumus. Individualaus užsiėmimo metu mes atrasime Jums tinkamiausias spalvas ir atspalvius, išmoksite formuoti veidą, tinkamai ryškinti antakius ir t.t. Makiažo pamoka susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Visos pamokai reikalingos priemonės suteikiamos!

 

Vienos akademinės valandos kaina 25e


Minimali pamokos trukmė 2 akademinės valandos.

 

 

Makiažai

Atlieku įvairiausioms progoms skirtus makiažus. Dirbu su profesionalia kosmetika. Teikiu šias paslaugas: dalykinis makiažas, dieninis makiažas, vakarinis – proginis makiažas, vestuvinis makiažas, nuotakos bandomasis makiažas ir kt. Jūsų patogumui atvykstu į namus.

 

Kainos 20-40e

Procedūros trukmė 60min.

 

Antakių korekcija ir dažymas

Tvarkingi ir taisyklingos formos antakiai, tai kiekvienos sėkmingos moters vizitinė kortelė. Tai maža smulkmena, bet ji pakeičia labai daug.
  

Antakių korekcija (vašku/pincetu) ir dažymas su cheminiais (ilgalaikiais) dažais 10e 

Antakių korekcija (vašku/pincetu) ir dažymas su henna dažais 12e 

   

Veido srities depiliacija

Vaškas yra vienas iš populiariausių epiliacijos būdų, šalinti nepageidaujamus plaukelius veido srityje.
Procedūros metu ant kūno užtepamas šiltas vaškas, ir tuomet šis vaškas pašalinamas kartu su plaukeliais. Švelni oda be plaukelių 3-4 savaites.


Kaina 10-15e

 

Rankų depiliacija


Depiliuojamos abi rankos nuo plaštakos iki pečių juostos vašku.

Trukmė 30min.