All for Joomla All for Webmasters
Lorem gatvė, 11 37060588997
  • Text Hover

Trumpai apie mane:
Esu Hanoverio Universiteto (Vokietija), medicininės kosmetologijos, Baltijos šalių, atstovybės narys, dėsčiau kosmetologijos kursą „Socialinių mokslų kolegijoje” (SMK),„Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje” (TTVAM) kaip paskaitų dėstytoja ir praktinių užsiėmų vadovė. „Žinių gausoje” mane galėjote sutikti kaip grupinių kosmetologijos ir makiažo kursų vadovę.
Kosmetologės darbas – tai ir mano hobis. Be galo myliu tiek pedagoginį, tiek praktinį darbą. Nuolat tobulinuosi ir dalyvauju įvairiuose seminaruose, ne kartą teko ir pačiai juos organizuoti, o žinias perduodu savo studentams su malonumu, bei mielai dalinuosi su klientais. Visuomet maloniai konsultuosiu, patarsiu, atsakysiu į Jums rūpimus klausimus, bei pritaikysiu aukščiausios kokybės paslaugas Jūsu grožiui ir sveikatai.
Trumpai apie paslaugas ir mano studiją:
Atlieku veido puoselėjimo, estetines bei terapines procedūras. Klientams visuomet pateikiu kosmetikos mėginių išsimėginti ir rasti labiausiai tenkinantį produktą prieš perkant aklai. Grožio studija ir jos atmosfera skirta tam, kad klientai užėję pasijustų laukiamu svečiu! Automobilio parkavimas nemokamas.

Mano atliekamos procedūros: veido mechaninis valymas, kombinuotas valymas, nugaros valymas, rūgštinis pilingas, stangrinamasis / drėkinamasis / atpalaiduojantis veido masažas, plaukų mezioterapija, antakių korekcija, makiažas – dirbu tik su aukščiausios kokybės profesionalia kosmetika.